خرید آنلاین بلیط پروازهای داخلی

>

بلیط ارزان مسقطشاید لازم باشد با بلیط ارزان مسقط سری هم به زیبایی های آن جا بزنید!


بلیط ارزان مسقط


مسقط پایتخت عمان و بزرگترین شهرستان کشور است. مسقط، پایتخت عمان، نشسته در خلیج عمان احاطه شده توسط کوه ها و بیابان است. سابقه قدمت آن به دوران باستان می رسد، مراکز خرید، قلعه پرتغالی در قرن 16، آل جلالی و میرانی، گنبد از سنگ مرمر پوشیده سلطان قابوس، مسجد جامع، با گنبد 50M و فرش شگرف فارسی، می تواند 20000 نفر جای دهد. برعکس تصورات شما هزینه سفر به عمان آسان نیست و شما باید از مدتی قبل به فکر بلیط ارزان مسقط باشید.

.سفری ماندگار با خرید بلیط ارزان مسقط تجربه کنید.


بلیط ارزان مسقط


آب و هوا

آب و هوای گرمسیری و بسیار گرم و به طور کلی آب و هوا در طول سال مرطوب است.
قلعه الجلیلی و قلعه آل میرانی در قصر العلم واقع شده اند. قلعه ها به عنوان زندان ها در کوه های سنگی در سال 1580 در زمان اشغال پرتغال ساخته شده و اکنون به موزه تبدیل شده اند. از اوت 2012 به روز رسانی می شوند، قلعه ها در حال حاضر برای عموم بسته است. با این وجود، عکاسی از خارج آن امکان پذیر است. بلیط ارزان مسقط را در سایت تیک بان بیابید.

کاخ سلطنتی قصر العلام توسط قلعه دوقلو جلالی و میرانی محافظت می شود، این جا دفتر سلطان قابوس، حاکم عمان است. این کاخ زیبا بر روی یک بندر طبیعی طبیعی عمیق قرار دارد. بازدیدکنندگان مجاز به بازدید از کاخ نیستند، اما آنها مجاز به گرفتن عکس در ورودی کاخ هستند. اخیرا منطقه Corniche بازسازی شده است و یک مکان محبوب برای پیاده روی و همچنین برای بسیاری از رستوران های خوردنی آن است. که با بلیط ارزان مسقط می توانید در این جا حسابی خوش بگذرانید.


بلیط ارزان مسقط

رفتن به مسقط با هواپیما با بلیط ارزان مسقط

خطوط هوایی متعددی به فرودگاه بین المللی مسقط می رسند، فرودگاه تنها 15 - 20 دقیقه از شهرستان (بستگی به مکان اقامت شما دارد) فاصله دارد. تاکسی فراوان است و به طور کلی استفاده از تاکسی متر بهتر است.
ایر آسیا ایکس تایلندی عملا 3 پرواز در هفته از مسقط به طور مستقیم به بانکوک (Mueang) دارد. خروج سه شنبه، پنجشنبه و شنبه. فلای دبی 4 پرواز در روز از دبی به مسقط دارد. عمان ایر پرواز به مسقط از ابوظبی، العین، امان ، بحرین، بنگلور، بانکوک، بیروت، قاهره، چنای، چیتاگونگ، دارالسلام، دهلی، دوحه، دبی، فرانکفورت، حیدرآباد، اسلام آباد، جیپور، جده، کراچی، کاتماندو، خصب، کوچی، کوژیکود، کوالالامپور، کویت، لاهور، هیترو لندن، لاکنو، مرد، منچستر، میلان، بمبئی، مونیخ، پاریس، راس الخیمه، ریاض، صلاله، سنگاپور، تهران و تریواندروم دارد. فرودگاه خلیج فارس پرواز هایی را از بحرین به مسقط ارائه می دهد. بلیط ارزان مسقط را به صورت آنلاین می توانید در سایت تیک بان خریداری کنید.


بلیط ارزان مسقط


امارات روزانه 7 پرواز از دبی به مسقط، با پرواز 1 ساعته دارد. هواپیمایی عربستان هر روز از شارجه به مسقط 2 بار پرواز می کند، مدت پرواز 55 دقیقه است. Etihad Airways 3 پرواز در روز از ابوظبی به مسقط دارد، مدت پرواز 1:05 ساعت است. فرودگاه براتس پرواز های روزانه از لندن هیترو به مسقط را عرضه می کند. این سفر یک توقف یک ساعته در ابوظبی دارد که طی آن مسافران در هواپیما می مانند. بلیط ارزان مسقط را از تیک بان بخواهید.


بلیط ارزان مسقط


LM پرواز هایی را از آمستردام به مسقط در ساعت های مشخص در Mon، Wed، Thu، Fri و Sun انجام می دهد، مدت پرواز 8 ساعت و 30 دقیقه است. لوفت هانزا از فرانکفورت به مسقط از شنبه تا جمعه پرواز می کند، مدت پرواز 8 ساعت است. سوئیس پروازهای روزانه از زوریخ را به مسقط از طریق دبی انجام می دهد. هواپیمایی سلطنتی اردنی از روز سه شنبه، جمعه و شنبه، از عمان به مسقط پرواز می کند. هواپیما هند اکسپرس در روزهای چهارشنبه و جمعه پروازی به مسقط از آمریتسار (مدت پرواز 3 ساعت و 15 دقیقه، از دهلی در دوشنبه و جمعه (مدت پرواز 5 ساعت و 20 دقیقه)، از کوچی در سه شنبه، سه شنبه و شنبه پرواز 3 ساعت و 35 دقیقه)، از Kozhikode در Fri، Sat، Sun (مدت پرواز 3 ساعت و 25 دقیقه)، از Thiruvanantahapuram در سه شنبه، Thu تا Sun (مدت پرواز 3 ساعت و 45 دقیقه و مدت پرواز بیشتر از کوچین را ارائه می دهد. خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما های پروازی به مسقط از اسلام آباد در دوشنبه، چهارشنبه، سه شنبه، شنبه و یک شنبه و از پیشاور در سه شنبه، سه شنبه و شنبه ارائه می کند. خطوط هواپیمایی ترکیه هر روز پروازی را به مسقط از استانبول انجام می دهد. در این بین می توانید بلیط ارزان مسقط را به بهترین شکل ممکن پیدا کنید.


بلیط ارزان مسقطپروازی آسوده را با تورهای بلیط ارزان مسقط داشته باشید.

تعداد هواپیمایی که به مسقط پرواز می کند هر ساله رو به افزایش است، هرچند فروش عمان که بخشی از خطوط هواپیمایی خلیج فارس است، باعث کاهش موقت مسافران شده است. در داخل کشور، عمان هوا نیز حداقل دو بار در هفته از سالالاه به مسقط پرواز می کند. درحال حاضر به منظور پرواز از ایران به عمان می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به عمان پرواز می کند .هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که به مسقط عمان از تهران پروازهای مستقیم انجام می دهد .هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران - تبریز - مشهد - شیراز - همدان - لار - اهواز - بندرعباس و اصفهان پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به عمان پرواز می کند . برای بلیط ارزان عمان نیز شما باید با توجه به در نظر گرفتن ترکیب بالا بهترین گزینه را انتخاب کنید چرا که بهترین قیمت ها در این ترکیب ها تفاوتی 2 تا 3 میلیون تومانی دارد. در زیر مسیرهای پرواز به شهر های پر بازدید عمان برای شما در ایران آمده است: مسقط عمان: شما به وسیله هواپیمایی عمان ایر امکان پرواز مستقیم به مسقط عمان با ارزانترین قیمت را دارید . صلاله عمان: شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - عمان ایر و فلای دبی با یک توقف به صلاله عمان با ارزانترین قیمت پرواز کنید. با خرید بلیط ارزان مسقط لذت سفری پر از آرامش را از دست ندهید.


بلیط ارزان مسقط


در آخر باید گفت که بلیط ارزان مسقط بسیار متوجه سلیقه و انعطاف پذیری شما است؛ پس با توجه به این نکته سعی کنید با بهترین تصمیم، یک بلیط ارزان مسقط را به دست آورید.
جهت مشورت و هماهنگی بیشتر در خرید بلیط ارزان مسقط با ما تماس بگیرید.