خرید آنلاین بلیط پروازهای داخلی

>

بلیط ارزان واشنگتن

سفر به آمریکا با بلیط ارزان واشنگتن!

بلیط ارزان واشنگتن
اغلب با عنوان کامل خود، ایالت واشنگتن نامیده می شود، تا تمایز آن از واشنگتن D.C. مشخص گردد، واشینگتن خط ساحلی ناهموار، بیابان، جنگل ها، کوه ها، آتشفشان ها و صدها جزیره ساحلی برای کشف را ارائه می کند. کوه هایی با آبشار، مناطقی با نواحی ساحلی مرطوب در غرب، و جنگل های جنگلی، بیابان ها و زمین های کشاورزی که توسط رودخانه کلمبیا در شرق قرار گرفته شده است. برای گرفتن یک بلیط ارزان واشنگتن می توانید از وب سایت skyscanner کمک بگیرید چرا که با توجه به تحقیقات، بیشترین تخفیف را پیشنهاد کرده است.

بلیط ارزان واشنگتن
مناطق گردشگری واشنگتن

رودخانه کلمبیا: واقع در سمت جنوب شرقی Cascades؛ این منطقه دارای کانیون ها، بیابان ها و استپ ها در دره های تپه ای است. شهرهای موجود در این منطقه عبارتند از Kennewick، Walla Walla و Yakima. آبشارهای خلیج شمالی: کوه های زیبا و دریاچه های آب شیرین، فعالیت هایی در فضای باز، پارک های ملی (پارک ملی Cascades National Park) و گشت و گذار در کاشانه های شمالی منطقه. شبه جزیره المپیک: در ساحل غربی، با جنگل های بارانی در برابر ستون کوه های دراماتیک است.هم اکنون می توانید بلیط ارزان واشنگتن را از سایت ما تهیهه نمایید.

Palouse، اسپکین، چنی، پولمن، Puget Sound با سیاتل، بزرگترین شهر ایالت؛ پادشاه کانتی که با منطقه شهری سیاتل مشخص شده است، Tacoma، المپیا (پایتخت)، و جزایر و شبه جزیره المپیک در آن قرار دارد. شمال شرقی واشنگتن: جزایر سان خوآن ؛ پراکندگی جزایر جنگلی در آبهای مرطوب در مجاورت بریتیش کلمبیا است. کشتی ها، قایق های خصوصی، قایق های تفریحی و اورکا (نهنگ ها) از آب عبور می کنند، در حالیکه هواپیما و عقاب های طاس نیز در آسمان پیدا می شوند. مناطق گردشگری در واشنگتن زیاد بوده و فقط با صرفه جویی در هزینه بلیط و گرفتن بلیط ارزان واشنگتن می توانید به این مناطق گردشگری بروید.

بلیط ارزان واشنگتن
سفر به واشنگتن توسط هواپیما

فرودگاه بین المللی سیاتل-تاکوما (SEA)، که توسط ساکنان "SeaTac" نامیده می شود، سیاتل را به تمام نقاط جهان متصل می کند (به ویژه مسیرهای مرسوم). مسابقه در مناطق خلیج سان فرانسیسکو و مسیر های جنوبی کالیفرنیا سنگین است. پرواز بدون متوقف به کشورهای: کانادا، چین، امارات متحده عربی، فرانسه، آلمان، ایسلند، ژاپن، کره جنوبی، مکزیک، هلند، تایوان و انگلستان دارد. شما می توانید بلیط ارزان واشنگتن را از سایت تیک بان خریداری نمایید.

فرودگاه بین المللی Spokane، (GEG)، برای حمل و نقل از کارائیب و نقاط مرکزی و جنوبی مورد نیاز است. بیشتر پروازهای سیاتل، پورتلند (اورگان)، بویز، اوکلند (در سراسر سان فرانسیسکو)، سالتلیک سیتی، لس آنجلس، دنور، فینیکس و مینیاپولیس به این فرود گاه می روند. پروازهای فصلی به شیکاگو را انجام می دهد. فرودگاه بین المللی پورتلند، (PDX) تنها یک مایل در اورگان از ونکوور فاصله است. سایت تیک بان عرضه کننده بلیط ارزان واشنگتن می باشد.

برای جنوب غربی واشنگتن (یعنی هر شهری که در جنوب Chehalis در امتداد I-5 خروجی 77 قرار دارد) نزدیکترین فرودگاه بزرگ به واشنگتن است. پرواز یک روزه بدون توقف از توکیو، آمستردام، کالگری و گوادالاخارا دارد. در حال برنامه ریزی برای افزودن پروازهای اضافی به لوس کابوس، آلمان و ایسلند با شرکت های هواپیمایی اضافی است. بلیط ارزان واشنگتن را از ما بخواهید.

بلیط ارزان واشنگتن
فرودگاه بین المللی ونکوور (YVR) در کانادا 27 مایل (44 کیلومتر) از مرز در بلین / سورری که مرز عبور از ایالات متحده آمریکا از کانادا فاصله است. شما به مدارک سفر مناسب نیاز دارید تا برای رفتن به کانادا از ایالات متحده و از مرز عبور کنید. برای ساکنان ایالات متحده، گشت و گذار از طریق آداب و رسوم، احتمالا ارزشش را ندارد، مگر اینکه شما همچنین می خواهید از ونکوور بازدید کنید تا شاهد نزدیکترین فرودگاه آمریکایی در بلینگهام باشید. هم اکنون بلیط ارزان واشنگتن را از سایت تیک بان تهیه نمایید.

برای کانادایی ها که مایل به رفتن به جزایر سن جون هستند ممکن است بهترین انتخاب باشد. پروازهای مستقیم بین المللی به / از اروپا، مکزیک، کوبا، استرالیا و آسیا نیز وجود دارد. برای سفر در سراسر کانادا، ممکن است هزینه کل بلیط ارزان تر باشد تا بتوان از طریق Greyhound یا یکی دیگر از خطوط اتوبوس به ایالات متحده عبور کند، در سرتاسر قاره آمریکای شمالی پرواز کند و دوباره در کانادا به یک اتوبوس دیگر بازگردد و سپس به کانادا پرواز کند. تقریبا یک حالت انحصاری در سفرهای داخلی دارد. با استفاده از بلیط ارزان واشنگتن سفری فوق العاده را تجربه کنید.

برای مثال، از تورنتو به ونکوور می توانید یک اتوبوس از تورنتو به بوفالو ببرید، در ایالات متحده به سیاتل پرواز کنید و در یک اتوبوس دیگر به ونکوور ادامه دهید. فرودگاه بین المللی بلینگامام (BLI) یک فرودگاه منطقه ای در حدود 90 مایلی شمال سیاتل و 60 مایلی جنوب ونکوور کانادا است. خطوط هوایی Allegiant و آلاسکا خدمات جت را به لاس وگاس، لس آنجلس، اوکلند، Mesa (نزدیک فینیکس)، سان دیگو، هونولولو و پالم اسپرینگز (فصلی) ارائه می دهند. فرودگاه PSC یک فرودگاه تجاری و واقع در 2 کیلومتری شمال غربی شهر پاسکو است و سومین مرکز ترمینال تجاری است. پروازهایی به سیاتل، سانفرانسیسکو، لس آنجلس، لاس وگاس، مسیا (نزدیکی ققنوس)، سالتلیکسیتی، دنور و مینیاپولیس (فصلی) ارائه می دهد. برای داشتن یک بلیط ارزان واشنگتن، می توانید فرودگاه های مختلف را بررسی و امتحان کنید...

بلیط ارزان واشنگتن
کارهایی که باید در واشنگتن انجام بدهید

از جزایر سان خوآن دیدن کنید که به قایقرانی، ماهیگیری در قایق، غواصی، پیاده روی، دوچرخ هسواری و غواصی و غروب خورشید شناخته شده است. به تماشای نهنگ قاتل در خلیج بیلینگهام ، تنگه هارو و پارک ملی بروید. برای تماشای پرنده ها و دیدن برخی از گونه های پرنده 400+ با یک راهنمای محلی پرنده ای که همه بهترین مکان ها را می دانند، می بینید. با استفاده از بلیط ارزان واشنگتن سایت ما سفری لذت بخش را تجربه کنید.

ماهی قزل آلا، تپه های آلبالو یا در هنگام بازدید از واشنگتن، آب های زیرزمینی و آب شیرین در دسترس است. ایالت واشنگتن برخی از بهترین مکان های ماهیگیری را در ایالات متحده را ارائه می دهد. انواع مختلفی از فرصت های ماهیگیری در آب شیرین وجود دارد. ماهی قزل آلا و فولادوند یکی از پرطرفدارترین ماهی ها است. به پیاده روی در غارهای آپی بروید. برای اسکی به کوه بیکر بروید.کوهنوردی در کوئل فرانسوی، تورهای وینیز در کشور واشنگتن، انتخاب محصولات تازه در مزرعه Yakima، Whatcom و مناطق Skagit از دیگر جاذبه ها است که با بلیط ارزان واشنگتن در دسترس شما است. ایالت واشنگتن یک مکان عالی برای غذاهای دریایی است، مخصوصا ماهی قزل آلا که رستوران های زیادی آن را سرو می کنند.

بلیط ارزان واشنگتن
نوشیدنی ها

همانند همه جای دیگر در ایالات متحده، سن قانونی مصرف نوشیدنی و خرید نوشیدنی های الکلی 21 سال است. در اکثر ایالت ها، واشنگتن از قانون فدرال برای دسترسی به نوشیدن افراد زیر سن قانونی استفاده می کند. نوشیدن الکل در خانه های خصوصی غیر الکلی با رضایت والدین مجاز است. نوشیدن برای اهداف مذهبی مجاز است. قهوه ویژه: دانه های قهوه عربی با کیفیت بالا با تأکید بیشتری بر طعم و طراوت، آب آشامیدنی یا بخار اسپرسو بوجود می آیند. استارباکس و توللی مارک هایی هستند که اکثر آن ها در دسترس هستند و معروفند. قهوه عادی در سیاتل: با این حال، بسیاری از شرکت های کوچک و محلی و آن هایی که راه را هموار ساخته اند، پیشگام صنعت قهوه تخصصی هستند. هنگامی که شما از سیاتل بازدید می کنید، مطمئن شوید که برای خوردن قهوه به مکان های معروف می روید:کافه آلگرو، اسپرسوی ویوانسه (بار اسپرسو اصلی سیاتل)، کافه ویتا ذکا، Victrola، Stumptown، کافه آپاسیوناتا، کافه اومبریا، کافه Fiore ، فونته، ویدا Pura، VASHON ISLAND، فانوس دریایی، کافه D'ARTE، قهوه / کافه Ladro از مکان های معروف برای خوردن قهوه هستند. هم اکننون می توانید بلیط ارزان واشنگتن را از سایت ما خریداری نمایید.

بلیط ارزان واشنگتن
برای یک سفر رویایی به این شهر ما به شما یک بلیط ارزان واشنگتن را پیشنهاد می کینم.