خرید آنلاین بلیط پروازهای داخلی

>

بلیط ارزان وین

با بلیط ارزان وین ، اتریش را بهتر ببینید!

بلیط ارزان وین
 

وین (آلمانی: وین، اتریش - باواریان: Wean) پایتخت جمهوری اتریش است و تا کنون بزرگترین شهر اتریش با جمعیتی بیش از 1.7 میلیون نفر است. همانطور که انتظار دارید این جا مرکز فرهنگی، اقتصادی و سیاسی اتریش است. این شهر همچون خانه پیشین دادگاه هاسبورگ و امپراتوری های مختلفش، هنوز هم دارای امکانات سرمایه ی امپریالیستی است و مرکز شهر تاریخی در لیست میراث جهانی یونسکو قرار دارد.شما با بلیط ارزان وین می توانید به نقاط مختلف گردشگری در این شهر بروید.

سفري هيجاني را با بليط ارزان وین از دست ندهيد.

 
بلیط ارزان وین

آب و هوا در وین

هواشناسی Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec

حداکثر روزانه  3 5 10 15 20 23 26 25 20 14 7 4

کمینه ابری      -2 -1 2 6 10 13 15 15 12 7 2 0

بارش (میلی متر) 37 39 46 52 62 70 68 58 54 40 50 44

منبع: میانگین آب و هواب وین در بین سال های 1971-2000

در تابستان در وین معمولا گرم است. آب و هوا در ماه ژوئن ملایم ​​و آفتابی با یک نسیم مرطوب تابستانی است.  پاییز در اوایل ماه سپتامبر شروع می شود، اگر چه "تابستان هندی" ("Summer Indian") در ماه ژوئیه و اوت، روزهایی گرم و مرطوب است که در آن 35 درجه سانتیگراد (95 درجه فارنهایت) با روزهای گرم و آفتابی اغلب در آن ماه اتفاق می افتد و در ماه نوامبر آن سرد تر می شود. یک نقطه ضعف اصلی در آب و هوای وین این است که در سرما طول این ماه ها نسبتا باد زیاد است و معمولا دارای آب و هوای بارانی است. زمستان در وین می تواند کم تر از 0 درجه سانتیگراد باشد (32 درجه فارنهایت) و در روزهای آخر، برفی است که به سرعت به سرعت تجزیه می شود. گاهی اوقات سرمایی وجود دارد که در آن یک یا دو بار در یک زمان خاص در معرض انجماد قرار می گیرد. با توجه به موقعیت نسبی شرقی وین در منطقه اروپای مرکزی، ساعات روز در زمستان نسبتا کم تر است. لذت سفري تکرار نشدني را با بليط ارزان بيرمنگام تجربه کنيد.

با تهيه بليط ارزان وین سفري خوش آب و هوا داشته باشيد.

 
بلیط ارزان وین
 

سفر با هواپيما با بليط ارزان وین

فرودگاه بین المللی وین

فرودگاه بین المللی وین (Flughafen Wien-Schwechat) VIE در خارج از محدوده شهر وین قرار دارد و چند مایلی جنوب شرقی و حومه شوچات است. این فرودگاه، پایگاه اصلی هواپیمایی اتریشی  و شرکت هواپیمایی نیکی است. بلیط ارزان وین را می توانید از این شرکت ها گیر بیاورید.  اکثر شرکت های اروپایی و تعدادی از شرکت های هواپیمایی بین قاره ای دارای ارتباط مستقیم با وین هستند. با این حال از بین ترمینال های مربوطه ، تنها هواپیما های اتریش به ایالات متحده آمریکا پرواز می کنند (شیکاگو، نیویورک، تورنتو و واشنگتن)، و برای شمال انگلیس و آفریقا (به غیر از مصر و تونس) هیچ مسیری برای رسیدن به وین وجود ندارد.

بليط ارزان وین را به صورت آنلاين از ما خريداري کنيد.

 
بلیط ارزان وین
 

برای رفتن به وین با خطوط هواپیمایی میر های پروازی زیر پیشنهاد می شود که برای بلیط ارزان وین به ترتیب نوشته شده است: هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines  که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به وین اتریش انجام می دهد. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines  که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به وین اتریش انجام می دهد. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines  که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اتریش پرواز می کند . هواپیمایی امارات Emirates Airlines  که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به اتریش پرواز می کند .هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines  که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اتریش پرواز می کند .هواپیمایی قطری Qatar Airways  که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به اتریش پرواز می کند .هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines  که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به اتریش پرواز می کند.

با تهيه بليط ارزان وین از تيک بان سفر خوشي را تجربه کنيد.

 
بلیط ارزان وین
 

هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines  که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به اتریش پرواز می کند . هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines  که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به اتریش پرواز می کند .هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines  که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به اتریش پرواز می کند .هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines  که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به اتریش پرواز می کند . هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways  که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به اتریش پرواز می کند .هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines  که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به اتریش پرواز می کند .

براي تهيه بليط ارزان وین از سايت تيک بان اقدام کنيد.

بلیط ارزان وین
 

انواع قيمت هاي بليط ارزان وین را در سايت تيک بان مشاهده کنيد.

مسیر های که برای یک بلیط ارزان وین وجود دارد :وین اتریش شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر و اتریشی به طور مستقیم و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش و ... با یک توقف از تهران به وین اتریش با ارزان ترین قیمت پرواز کنید. سالزبورگر اتریش شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش – لوفت هانزا - اطلس جت و اتریشی با یک توقف به سالزبورگ اتریش با ارزان ترین قیمت پرواز کنید.گراتس اتریش شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفت هانزا و اتریشی با یک توقف به گراتس اتریش با ارزانترین قیمت پرواز کنید.اینسبروک اتریش شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و اتریشی با یک توقف به اینسبروک اتریش با ارزان ترین قیمتپرواز کنید. لینس اتریش شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و اتریشی با یک توقف به لینس اتریش با ارزانترین قیمت پرواز کنید . کلاگنفورت اتریش شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و اتریشی با یک توقف به کلاگنفورت اتریش با ارزان ترین قیمت پرواز کنید.

با بليط ارزان وین سفري به ياد ماندني داشته باشيد.

 
بلیط ارزان وین
 

سايت تيک بان انواع قيمت هاي بليط ارزان وین را عرضه مي کند.