خرید آنلاین بلیط پروازهای داخلی

>

بلیط هواپیما اتاوا

با بلیط هواپیما اتاوا به دیدن جاذبه های گردشگری این شهر بروید!


بلیط هواپیما اتاوا

آیا می خواهید روز تولد 150 سالگی کانادا را به سبک خود جشن بگیرید؟ در سال 2017 هیچ جایگاهی بهتر از اوتاوا - پایتخت کانادا وجود ندارد! از 1 ژانویه 2017 تا ژانویه 2018 تا به حال، رویدادهای هیجان انگیز و یکپارچه را در سراسر اتاوا باید ببیند. این یک سال در اتاوا است که قطعا نمی خواهید از دست بدهید. پس بلیط هواپیما اتاوا را خریداری کنید و به این شهر بیایید...


بلیط هواپیما اتاوا

اتاوا جایی است که هر ساله روز کانادا در آن به اتمام می رسد، زیرا هسته مرکز شهر اوتاوا به وسیله وسایل نقلیه موتوری بسته است و یک مهمانی بزرگ ایجاد می شود! این سال، به افتخار 150 سالگرد کنفدراسیون کانادا، سازمان دهندگان روز کانادا از 30 ژوئن تا 2 ژوئیه 2017 برای تمام تعطیلات آخر هفته طول می کشد! رویدادهای رسمی شامل سرگرمی و فعالیت های زنده در مجلس هیل، در پارک هورپ Major و در موزه تاریخ کانادا و همچنین آتش بازی در ساعت 11 بعدازظهر است که همه رایگان اند! لذت سفری پر از آرامش را با خرید بلیط هواپیما اتاوا تجربه کنید.

بازسازی های عمده ای که در مرکز ملی هنر (NAC) صورت می گیرد، در تاریخ 1 ژوئیه 2017 در روز تولد رسمی کانادا به نمایش درآمده است. در همین حال، از 15 ژوئن تا 23 ژوئیه 2017، NAC (و سایر نقاط در سراسر اتاوا) به صحنه کانادا تبدیل خواهد شد. این جشنواره فرهنگی چند رشته ای دارای بیش از 1000 هنرمند از سراسر کانادا است که در بیش از 100 رویداد شرکت می کنند که بعضی از آنها رایگان هستند.

رویداد موسیقی زنده در فضای باز در Lansdowne با همتای آمریکایی N 'Roses اجرا می شود، Lady Peace در 21 اوت اجرایی زیبا را به ارمغان می آورد! قبل از نمایش، دیگر هنرمندان کانادایی، از جمله فرانسه زبان و با استعداد بومی، در مکان "All Canada's Tail Gate Party" نمایش داده می شوند. بهترین قیمت بلیط هواپیما اتاوا را در سایت تیک بان بیابید.


بلیط هواپیما اتاوا

موزه تاریخ کانادا

موزه تاریخ کانادا، سالن انتظار تاریخی کانادایی خود را به نمایش می گذارد. در این سالن جدید و فراگیر، شما 1800 آثار با ارزش را که 15000 سال از تاریخ کانادا را بازنویسی می کند، پیدا خواهید کرد. در میان آثار، چوب مفتو - قدیمی ترین چوب هاکی که شناخته شده است وجود دارد - و همچنین دست بند های استفاده شده از لوئیس ریل در زمان اعدام او در سال 1885 و موریس "The Rocket" ریچارد مونترال به نمایش گذاشته می شود. بلیط هواپیما اتاوا را به صورت آنلاین از تیک بان خریداری کنید.


بلیط هواپیما اتاوا

پیک نیک در پل Interprovincial با خرید مناسبترین قیمت بلیط هواپیما اتاوا

این مکان ویژه از جمله مکان های پیک نیک چمن بر روی پل الکساندرا است که از پارک هیل و رودخانه اتاوا دور می شود. همه چیزهایی را که لازم دارید برای لذت بردن از یک پیک نیک با یک نمایش فوق العاده به ارمغان بیاورید! این یک رویداد خاص در سال است. بلیط هواپیما اتاوا را از دست ندهید.

Ignite 150

در طول سال بزرگ کانادا، رویدادهای ویژه در سراسر اتاوا اتفاق می افتد! در رسانه های اجتماعی اعلام می شود که این حوادث غافل گیر کننده و سرگرم کننده شامل یک جلسه یوگا در بارج شناور، فیلم در تراس پشت بام و مرکز شهر می شود. به همین دلیل است که بلیط هواپیما اتاوا در این رویداد کمی گران تر می شود... سناتور های اتاوا کانادین مونترال را در بازی هاکی روی زمین را در این شهر می بینید. این بازی که صدمین سالگرد اولین بازی لیگ ملی هاکی را جشن می گیرد، در محل TD Place در Lansdowne برگزار می شود. لذت سفری خاطره انگیز را با خرید بلیط هواپیما اتاوا از دست ندهید.

اگر شما همیشه می خواستید زیبایی طبیعی کانادا را تجربه کنید، جشن های هر سال است که در آن این کار را انجام می دهید! مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما اتاوا را از تیک بان بخرید. برای نشان دادن 150 سالگی کانادا، پارک کانادا از تمام هزینه های ورود به پارک های ملی زیبا و سایت های تاریخی ملی برای تمام سال استفاده می کند. علاوه بر این، هزینه های قفل گذاری بر روی کانال معروف Rideau و دیگر راه های آبی نیز لغو خواهد شد. کاوش شما با بلیط هواپیما اتاوا مبارک!


بلیط هواپیما اتاوا

ماشین های عجیب

این رویداد در سال2017 اولین بار در آمریکای شمالی در حال اجرا است و دو جادوگر بزرگ تر از موجودات زنده را در بر می گیرد که مکان آن مرکز شهر مرکز اتاوا است! تنفس اژدها آتش را می ببینید و یک عنکبوت غول پیکر در خیابان های اتاوا سرگردان است. شما می خواهید دوربین خود را برای این رویداد منحصر به فرد، رایگان و دوستانه آماده کنید. پس بلیط هواپیما اتاوا را ابتدا آماده کنید...

Kontinuum

در تابستان هر سال، ایستگاه خیابان لیون در اتاوا، به تجربه ی چند رسانه ای زیرزمینی، قابل توجه و جذاب تبدیل خواهد شد. آماده برای نمایش بزرگ نور، موسیقی و غیره.... Kontinuum، یک رویداد رایگان و تعاملی، جهانی است!


بلیط هواپیما اتاوا

JUNO Week و جوایز JUNO

از 27 مارس تا 2 آوریل، اتاوا برای همه چیز در JUNO خواهد بود! در طول هفته، لذت بردن از نمایش های مختلف موسیقی، کارگاه ها و فعالیت های دیگر که نشان می دهد تنوع صحنه موسیقی پر جنب و جوش کانادا است. هرهفته با جشن بزرگ از نخبگان موسیقی کشور در جوایز JUNO، که در تاریخ 2 آوریل در مرکز تایر کانادایی برگزار خواهد شد، پایان می یابد. سفری هیجان انگیز را با خرید بلیط هواپیما اتاوا تجربه کنید.

لنسدون جشنواره جام خاکی را از 21 تا 26 نوامبر برگزار می کند که در تاریخ 26 نوامبر جام 105 در کانادا برگزار می شود! این بازی قهرمانی هیجان انگیز تیم قهرمان فصل 2017 فوتبال لیگ (CFL) را تعیین می کند. اگر طرفدار هوکی هستید، می توانید از 15 تا 18 مارچ در اتاوا باشید. در طول این چهار روز، می توانید یک ستاره ی مجله NHL باشید. گلدان یا جام حذفی مشهور استنلی را در لنسدون دیدن کنید، در کنسرت 125 ساله ستاره ی جام ملت های استنلی نیز می توانید شرکت کنید. این شانس شما برای گرفتن یک عکس با جام استنلی است!

Sky Lounge

میخواهید بدانید که چه چیزی برای لذت بردن از غذا در شهر اتاوا قرار دارد؟ شانس شما اینجاست در حدود 15 روز در ماه ژوئیه، مردم از یک وعده غذا در 150 فوت بالاتر از اتاوا لذت خواهند برد. این یک تجربه ناهار خوری خوب برای یاد آوری است!

Tim Hortons Rear of the Rings

اگر دوست دارید کورنینگ، این یک رویداد ورزشی است که شما نمی توانید از دست بدهید. در 2-10 دسامبر 2017 در اتاوا برگزار می شود! این مسابقه تعیین خواهد کرد که کدام تیم ها در بازی های المپیک زمستانی 2018 در کره جنوبی نماینده کانادا خواهند بود. به عنوان سرمایه کانادا، اتاوا خانه هفت موزه ملی است که در هر زمانی از آن سال ها ارزش دیدن دارد. اما در سال 2017، برخی موزه ها بر روی یک موضوع Canadiana تمرکز می کنند. در موزه تاریخ کانادا، شما دو نمایشگاه ویژه خواهید یافت.


بلیط هواپیما اتاوا

برای اطلاعات بیشتر در مورد آن چه در حال حاضر و برنامه های بیشتر برای تولد بزرگ کانادا ساخته شده است، اتاوا گردشگری خوبی برای را برای شما تدارک دیده است. همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد بلیط هواپیما اتاوا با ما در تماس باشید...