تور اصفهان نوروز 97 | تور ارزان اصفهان - تیک بان

تور اصفهان نوروز 97 : شهری فرهنگی و تاریخی


تور اصفهان نوروز 97 می تواند فرصت مناسب بوده تا بتوانید از زیبایی ها و اماکن تاریخی و مذهبی شهر اصفهان یا بهتر بگوییم نصف جهان دیدن نمایید. تور اصفهان نوروز 97 مسلما افرادی که علاقه مند به هنر و تاریخ کشور هستند را به خود جلب می نماید. تور اصفهان نوروز 97 در خود ویژگی هایی دارد که با سفر به شهر اصفهان می توان به آن ها دست یافت از جمله اینکه اگر در تور اصفهان نوروز 97 باشید می توانید از نقش جهان ، میدان امام ، سی و سه پل و ... دیدن نمایید و خاطرات زیبایی را در تور اصفهان نوروز 97 بر جای بگذارید. اگر علاقه مند تور اصفهان نوروز 97 باشید حتما مواردی چون تور اصفهان ارزان ، تور اصفهان نوروز 97 از مشهد ، تور اصفهان نوروز 97 از تبریز ، تور اصفهان نوروز 97 از شیراز برای شما جالب باشد و با خرید بلیط هواپیما می توانید به این شهر زیبا سفر کنید. شهر اصفهان یکی از قدیمی ترین شهرهای کشورمان ایران می باشد که سابقه ای طولانی دارد. این شهر با قدمت تاریخ و فرهنگی خود امروزه توانسته است به عنوان یک قطب گردشگری در کشور شناخته شود و همه ساله تعداد زیادی جهانگرد و گردشگر به این شهر سفر می کنند. شما نیز با تور اصفهان نوروز 97 می توانید در میان این افراد قرار بگیرید تا از زیبایی های این شهر بیشتر از پیش بهره ببرید. تور اصفهان نوروز 97 شما را با شهر آشنا می کند که روزگاری پایتخت ایران زمین بوده است و اکنون با قدمت طولانی خود و مردمی مهربان، میزبان تعداد زیادی گردشگر می باشد.

تور اصفهان نوروز 97 : جغرافیای شهر اصفهان

هتل خارجی
فاصله اصفهان تا تهران برابر 435 کیلومتر می باشد و با رزرو بلیط هواپیما و بلیط چارتر می توانید به صورت هوایی به این شهر نیز سفر نمایید. شهر اصفهان به چهارده منطقه تقسیم شده است. به دلیل اینکه این شهر در منطقه ای نیمه بیابانی در مرکز ایران قرار گرفته است دارای آب و هوای کویری است. زاینده رود که بزرگترین رود فلات مرکزی ایران به شمار می رود از میان این شهر عبور می کند و جنگل ناژوان نیز از مناطق زیبا و دلنشین است که در حاشیه زاینده رود قرار دارد. اگر در تور اصفهان نوروز 97 باشید حتما متوجه می شوید که آب و هوای اصفهان معتدل و خشک است و بارش باران و برف در آنجا کم است.

 

تور اصفهان نوروز 97 : پل خواجو

بلیط پرواز خارجی


در تور اصفهان نوروز 97 را انتخاب می کنید حتما از پل خواجو دیدن کنید. گردشگران و جهانگردانی که در ادوار مختلف به اصفهان سفر نموده اند، لب به تحسین پل خواجو گشوده اند و این مکان را در زمره شاهکارهای جاودانه معماری ایرانی و اسلامی به شمار آورده اند. تور اصفهان نوروز 97 فرصت مناسبی است تا از زیبایی این شهر نهایت استفاده را برد. بنای پل خواجو در چهار طبقه و با کاشیکاری های عصر صفویه، احداث گردیده است. این مکان در فصل بهار و وقتی که آب زاینده رود هنگام طغیان می کند، منظره بسیار جالبی را به وجود آورده که تور اصفهان نوروز 97 فرصت مناسبی است تا در این مکان نشسته و به تماشای زیبایی های این مکان بپردازند.

قیمت بلیط هواپیما

تور اصفهان نوروز 97 : منار جنباناز مکان های دیگر و تاریخی شهر اصفهان که حتما باید در تور اصفهان نوروز 97 از آن دیدن نمایید، منار جنبان می باشد. منار جنبان بنایی کهن بوده که به صورت یک بقعه و دو مناره بر فراز مقبره عارفی گمنام به نام عمو عبدالله کارلادانی ساخته و بنا شده است، این مقبره در سال ۷۱۶ هجری قمری ساخته شده است. نکته مهم که باید در مورد منار جنبال اشاره شود این است که با حرکت دادن یک مناره نه تنها مناره دیگر، بلکه کل بنا مرتعش می شود. اما آنچه مشخص است این می باشد که، این بنا با چنین هدفی بنا نشده و حرکت دادن بیش از حد آن، باعث تخریب آن می گردد.

بلیط خارجی

تور اصفهان نوروز 97 : مسجد شیخ لطف الله


خرید بلیط خارجی
اگر تصمیم به دیدن اماکن مذهبی شهر اصفهان دارید باید حتما در تور اصفهان نوروز 97 از مسجد شیخ لطف الله دیدن نمایید تا با معماری ایرانی و اسلامی بیشتر آشنا بشوید. مسجد شیخ لطفالله یکی از مساجد تاریخی و شناخته شده شهر اصفهان و مجموعه تاریخی میدان نقش جهان به شمار می رود که در دوران صفوی احداث گردیده است. این به دستور شاه عباس اول صفوی، در مدت هجده سال بنا شده است. اما نام مسجد از کجا سر چشمه می گیرد؟ شیخ لطف الله از علمای بزرگ شیعه جبل عامل ( لبنان امروزی ) بوده که به دعوت شاه عباس اول به اصفهان نقل مکان کرده است. این مسجد تاریخی از لحاظ زیبایی نقوش و اسلیمی های به کار رفته در آن، به عنوان یکی از آثار تاریخی شهر اصفهان و همچنین از اماکن دیدنی این شهر به شمار می رود که میتواند مکان مناسبی برای شما در تور اصفهان نوروز 97 باشد.

بلیط هواپیما چارتر

تور اصفهان نوروز 97 : مدرسه چهارباغمکان دیگری که حتما باید در تور اصفهان نوروز 97 از آن دیدن کنید مدرسه چهارباغ می باشد. این مدرسه که دارای گنبد می باشد به سبک معماری اصفهانی طراحی و بنا شده است. گنبد مدرسه چهارباغ، از نظر تناسب معماری و زیبایی طرح کاشی کاری، بعد از مسجد شیخ لطف الله قرار دارد ولی در نظر استادان بزرگ این فن، این بنا که با طلا و نقره تزئین شده، از لحاظ طلاکاری، طراحی، زرگری و قلمزنی یک شاهکار به تمام معنا می باشد و حتما شما را در تور اصفهان نوروز 97 متعجب خواهد نمود.

خرید بلیط هواپیما

تور اصفهان نوروز 97 : اماکن گردشگری اصفهان

  1. تور اصفهان نوروز 97 : مدرسه چهارباغ
  2. تور اصفهان نوروز 97 : مسجد شیخ لطف الله
  3. تور اصفهان نوروز 97 : منار جنبان
  4. تور اصفهان نوروز 97 : پل خواجو
  5. تور اصفهان نوروز 97 : کوه صفه
  6. تور اصفهان نوروز 97 : کاخ هشت بهشت
  7. تور اصفهان نوروز 97 : مقبره بابا قاسم
  8. تور اصفهان نوروز 97 : عالی قاپو


پیشنهاد ما به شما تور اصفهان نوروز 97 اطلاع یافتن از تور لحظه آخری ، بلیط ارزان اصفهان و تور اصفهان لحظه آخری می باشد تا بتوانید یک مقصد مناسب و خوب را با توجه به بودجه خود انتخاب نمایید تا بتوانید سفری اقتصادی و به یادماندنی را داشته باشید. سفر به اصفهان میتواند تجربه متفاوتی را برای شما به رقم بزند و خاطره ای به یادماندنی را برای شما به همراه داشته باشد.

دسترسی سریع:

 بلیط ارزان هواپیما | قیمت بلیط هواپیما | راهنمای رزرو بلیط هواپیما | بلیط چارتر | بلیط سیستمی | خرید بلیط هواپیما ایران ایر | خرید بلیط هواپیما ماهان | قیمت بلیط ارزان مشهد | خرید بلیط هواپیما خارجی ‌| بلیط خارجی | خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی | بلیط خارجی | بلیط هواپیما ارزان | بلیط چارتر خارجی | قیمت بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما ایران ایر | قیمت بلیط استانبول ماهان ‌| بلیط هواپیما مشهد | بلیط هواپیما لحظه آخری | بلیط قطار‌| بلیط هواپیما کیش | بلیط کیش

 

برچسب ها {{item}}