خرید آنلاین بلیط پروازهای داخلی

>

خرید بلیط هواپیما پاریس

چرا شما باید به فکر خرید بلیط هواپیما پاریس باشید؟؟!!

خرید بلیط هواپیما پاریس
 

شهرستان پاریس شگفت انگیز و برای بزرگسالان و بچه ها به طور یکسان است. به هر دلیلی آن ها این شهر را سبک نمی نامند. زیبایی آن در منافذ شهری است و از داخل مرکز آن - فرهنگ و معماری آن با تاریخ و غذای آن روشن می شود. چگونه می توانید تعطیلات پاریس را برای کل خانواده درست کنید؟ با انتخاب فعالیت ها و نشانه های در دسترس برای همه سنین، هیچ کس نا امید نیست. با خرید بلیط هواپیما پاریس سفری فوق العاده  داشته باشید.

 در اینجا 10 دلیل برای بازدید از پاریس با بچه ها  وجود دارد- با جاذبه هایی کم تر شناخته شده:

1.برای بازی کردن گردشگران: برج ایفل را از دست ندهید! هنگامی که در پاریس هستید، هیچ دلیلی برای در نظر نگرفتن جاذبه های اصلی برای سفر به مانند یک بومی وجود ندارد. برای یک بچه چیزی جز سرگرمی برای سفر به برج ایفل وجود ندارد. خطوط صف طولانی هستند، اما ترفند این است که قبل از ورود، رزرو آنلاین داشته باشید. می توانید بچه ها را برای سوار شدن به چرخ فلک در اطراف ببرید. دو آسانسور وجود دارد - یکی به طبقه دوم می رسد، و یکی به محل اجلاس. دیدگاه ها در هر سطح، نفس گیر است. والدین می توانند یک لیوان نوشیدنی را به بالا ببرند و واقعا لحظه ای را آرام بگیرند. شما می توانید با خرید بلیط هواپیما پاریس سایت تیک بان سفری امن و ارام را تجربه کنید.

خرید بلیط هواپیما پاریس
 

2. کشف فرهنگ پاریس: پاریس فرهنگ را فرا می گیرد و ارائه آن بی پایان است. برای یک تکامل نهایی از فرهنگ به مونمارته بروید و راه رفتن به Basilica از  Sacré Coeur را از دست ندهید... این جا بالاترین نقطه در شهر است و دیدگاه پاریس شگفت انگیز است. سپس در بازار محلی متوقف شوید تا پرتره های فرزندان خود را انجام دهید. در عین حال در سمت چپ بانک Musée Rodin یکی از موزه های بزرگ شهر است که مجسمه ها و باغ های معروف هنرمندان را نشان می دهد. مطمئن باشید که با خرید بلیط هواپیما پاریس به یک سفر خانوادگی رفته اید.

3.با قایق در رودخانه سین، به مکان های شگفت انگیز نگاه کنید. سواری قایق در رودخانه سین نمایش دیدنی از جاذبه های پاریس را نشان می دهد. سوار شدن با قایق در سین نمای دیدنی از جاذبه های پاریس را نشان می دهد. خرید بلیط هواپیما پاریس از سایت تیک بان خیلی آسان می باشد.

سوار قایق در سین برای دید سریع از بزرگترین ساختمان های شهر مناسب است. Bateaux-Mouches  13.5یورو برای بزرگسالان، 5.50 یورو برای هر کودک هزینه دارد. از زیباترین جاذبه های شهر مانند برج ایفل، نتردام، Musée d'Orsay، Louvre و غیره عبور می کند. این روش یک راه عالی برای دیدن بسیاری از سایت های محبوب پاریس و گرفتن عکس در طول راه است. می توانید به صورت انلاین خرید بلیط هواپیما پاریس خود را انجام دهید.

خرید بلیط هواپیما پاریس
 

4. معرفی هنر فرانسوی:  پاریس خانه ای از معروف ترین هنر جهان است، و این مکان مناسب برای آموزش بچه ها در تاریخ هنر است. به Musée d'Orsay که در یک ایستگاه سابق نصب شده است نگاه بیندازید، نمایشگاه جهانی سال 1900 ساخته شده است. موزه، مجموعه های هنری را از دوره 1848 تا 1914 به نمایش می گذارد. این هنر فوق العاده است و بچه ها واقعا از دیدن قطعه های لذت بخش مونت، دگاس و رنویر لذت می برند  و البته لوور، یکی از معروف ترین موزه های جهان است که نمایش هایی از قبیل مونا لیزا و بسیاری از شاهکار های دیگر را نشان می دهد. می توانید به صورت انلاین خرید بلیط هواپیما پاریس خود را از سایت تیک بان انجام دهید.

خرید بلیط هواپیما پاریس
 

5.کشف محله های شهر: سفر در محله یا محله های مختلف مانند Marais، که شامل خیابان های سنگی در فضای باز، بوتیک های دوست داشتنی و ساختمان های تاریخی است. در راه، شما را از طریق یک بازار به نام Faubourg سنت Antoine که در آن شما می توانید پنیر محلی، Pâte، و دیگر ظروف فرانسوی را پیدا کنید، می رسید. با خرید بلیط هواپیما پاریس سایت ما سفری فوق العاده داشته باشید.

6.لذت بردن از مناظر شهرستان: محل des Vosges قدیمی ترین میدان برنامه ریزی شده در پاریس است و این مکان خوبی برای بچه ها پس از چند ساعت خرید و گشت و گذار در اطراف است. Buskers در فضای باز نیز عالی است. با بازدید از Arc de Triomphe، سپس قدم زدن به Champs Elysées از قدم زدن لذت ببرید. مسافرین و شلوغی، ممکن است بزرگترین خاطره شما در پاریس نباشد، اما بچه های شما با پرچم و هیجان به بالا و پایین خیابان مشغول خواهند شد. با خرید بلیط هواپیما پاریس سایت تیک بان سفری خاطره انگیز داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما پاریس
 

7. بازی در پارک ها و باغ های زیبا در شهر: شهر پر از پارک های زرق و برق دار و باغ های پر از مجسمه های با شکوه و گل ها است. اطمینان حاصل کنید که به باغ لوکزامبورگ، دومین پارک بزرگ در پاریس بروید. این باغ سنت فرانسوی است که در کاخ لوکزامبورگ قرار دارد. این شهر پر از مجسمه های زرق و برق دار، زمین های تنیس، بازیکنان شطرنج، استخر کوچک برای کودکان فضا برای اجرا است. هم اکنون خرید بلیط هواپیما پاریس خود را از سایت تیک بان انجام دهید.

خرید بلیط هواپیما پاریس
 

8. برای خوردن نمونه غذا: کودکان و نوجوانان انواع کریستال ها، کراپ ها، باگات ها، پنیر ها و سایر اقلام موجود در بازار ها، خیابان ها و کافی نت ها را دوست خواهند داشت. در مورد بزرگسالان، در کنار کلاسیک هایی مانند کروک-monsieurs، سوپ پیاز فرانسوی و سالاد نیکوئیز نیز از غذاهای گوناگون استفاده می شود. همه گردشگران؛ دسر فرانسوی و دیگر دسرهای افسانه ای مانند اکلرا au chocolat یا mi-feuille را دوست خواهند داشت. هم اکنون خرید بلیط هواپیما پاریس خود را از سایت تیک بان انجام دهید.

9.برای لذت بردن از برخی از پارک های سرگرم کننده، پارک یک تم قدیمی است.  قلعه زیبایی در دیزنی لند ParisSleeping Beauty Castle جزو یکی از بهترین تم های موجود است. با بچه ها بودن، خوب بودن بچه ها، از تمام صحنه های فرهنگی، غذا و معماری پاریس شناخته شده است.با خرید بلیط هواپیما پاریس سفری امن را تجربه کنید.

 دیزنی لند پاریس در شهر جدید Marne-la-Vallée در حدود 20 مایل از پاریس واقع شده است، جذاب ترین جاذبه در فرانسه است، اگر نه دیزنی پارک برای خارج شدن از ایالات متحده است. این مکان بر اساس والت دیزنی در اورلاندو طراحی شده است و ویژگی های مورد علاقه دیزنی لند را دارد، مانند یک دنیای کوچک، فضای کوه  و دزدان دریایی کارائیب است. برای اطلاعات بیشتر در مورد پاریس و خرید بلیط هواپیما پاریس می توانید با بهترین مشاوران ما در وب سایت در تماس باشید...

خرید بلیط هواپیما پاریس
 

10. برای رفتن روز های تعطیلات به خارج از شهر : اگر وقت دارید، بچه ها را از پاریس بیرون ببرید تا اطلاعات بیشتری درباره تاریخ فرانسه پیدا کنند. سفر می تواند شامل ورسای، خانه سابق قدرت سلطنتی، باغ های مونتی در گینه، یا کلیسای کاتولیک سنت دنیس و سلطنتی نروژ باشد. شما می توانید به صورت آنلاین خرید بلیط هواپیما پاریس را انجام دهید.

خرید بلیط هواپیما پاریس