خرید آنلاین بلیط پروازهای داخلی

>

قیمت بلیط گوانجو

قیمت بلیط گوانجو و سفر به شهر تاجران کپی کار!

قیمت بلیط گوانجو
قبل از هر چیز با اطلاعات سفر برای تهران و ایران به گوانگژو یا گوانجو آشنا خواهیم شد و پس از آن با گوانجو و دانستنی هایش با شما خواهیم بود. همچنین قیمت بلیط گوانجو نیز و نکات مربوط به آن در ادامه بیان می گردد ... پس با ما همراه باشید...

اطلاعات مسیر: تهران، ایران 3765 مایلی گوانجو است. اسلو، نروژ - فرودگاه اسلو محبوب ترین محل اتصال برای پروازهای یک مرحله ای بین تهران، ایران و گوانجو است. زمان پرواز و همچنین میانگین پرواز تهران به گوانجو 8 ساعت و 1 دقیقه است. آخرین قیمت بلیط گوانجو را در سایت ما مشاهده نمایید.

قیمت بلیط گوانجو
اطلاعات ورود به گوانجو

گوانجو 20 کیلومتر از فرودگاه بویون (گوانجو ، چین) فاصله دارد. در حال حاضر، 86 فرودگاه از فرودگاه Baiyun استفاده می کنند. فرودگاه بیوان پروازهای غیر مستقیم را به 175 شهر پیشنهاد می کند . هر بار حداقل 6548 پرواز داخلی و 1712 پرواز بین المللی از فرودگاه بویون خارج می شود.

گوانجو یا کانتون (广州)، پایتخت استان گوانگدونگ، سومین شهر بزرگ چین پس از پکن و شانگهای با جمعیت بیش از 12 میلیون نفر است. این شهر در سال 214 پیش از میلاد تاسیس شده است، این شهر برای تجارت، مبادلات فرهنگی، بسیاری از انقلابها و اصلاحات، به عنوان مانعی اجتناب ناپذیر برای درک چگونگی شکل گیری چین مدرن، بوده است. برای صرفه جویی در سفر ما به شما پیشنهاد می کنیم که سعی کنید ابتدا قیمت بلیط گوانجو را با مشاوران ما هماهنگ کنید تا ارزان ترین پرواز به شما معرفی شود.

قیمت بلیط گوانجو
گوانجو دارای آب و هوای نیمه مرطوب مرطوب است که تحت تأثیر سواحل مصنوعی شرق آسیا قرار دارد و بارش باران زیادی در طول سال دارد و به طور متوسط 1.736 میلی متر است. دما از 0 درجه سانتی گراد (32 درجه فارنهایت) تا 39 درجه سانتیگراد (102 درجه فارنهایت) متغیر است. شما می توانید با استفاده از سایت تیکبان از قیمت بلیط گوانجو به صورت روزانه مطلع شوید.

طوفان خفیف با دمای متوسط در ماه ژانویه 13.9 درجه سانتی گراد (57 درجه فارنهایت) است. آب و هوای سرد در Guanghzou عملا ناشناخته است؛ زیرا توده های هوای سرد در سیبری آن را به جنوب نمی رسانند و توسط کوهستان های شمالی مسدود شده است. با این حال، بخش کوچکی از آنها ممکن است موفق به نفوذ از طریق دره ها و رسیدن به شهر شوند، فشار پایین دما های پایین تا 5 درجه سانتیگراد (41 درجه فارنهایت) می رسد، اما به ندرت زیر صفر می رسد. سایت تیک بان عرضه کننده ارزان ترین قیمت بلیط گوانجو می باشد.

بارش برف بسیار نادر است، آخرین رخداد در 24 ژانویه 2016، 87 سال پس از یک سال گذشته است. سامرز، مانند بقیه جنوب چین، گرم و بسیار مرطوب است. گرما به دلیل این واقعیت است که دمای متوسط در ماه ژوئیه 32 درجه سانتیگراد (90 درجه فارنهایت) و رطوبت متوسط 82 درصد است و جو را بسیار ناخوشایند می کند. بالا رفتن دمای روزانه ممکن است در موارد خاص بیش از 35 درجه سانتیگراد (95 درجه فارنهایت) باشد. اکتبر و نوامبر، بهترین ماهها برای بازدید از Guanghzou هستند و بیشترین بارش باران بین آوریل و سپتامبر است. با استفاده از سایت تیکبان جدید ترین نرخ قیمت بلیط گوانجو را به دست اورید.

قیمت بلیط گوانجو
اتباع خارجی از 51 کشور از طریق فرودگاه گوانگژو در حال پرواز بین دو کشور مختلف (به عنوان مثال، لندن-گوانگژو-اوکلند) مسافرت می کنند و به مدت 72 ساعت برای ویزا متوقف می شوند. برای اهداف این سیاست، هنگ کنگ، ماکائو و تایوان به عنوان پروازهای بین المللی (مانند لندن-گوانگژو-تایپه واجد شرایط) می شوند. در طول 72 ساعته توقف بدون ویزا، شما مجازید آزادانه در سراسر استان گوانگدونگ حرکت کنید، اما شما باید از فرودگاه گوانگژو پرواز کنید. قیمت بلیط گوانجو نیز در این شهر با توجه به مراکز مختلف فروش بلیط فرق می کند و بهتر است پرواز برگشت داشته باشید. ارزان ترین قیمت بلیط گوانجو را از ما بخواهید.

قیمت بلیط گوانجو
ماندارین زبان رسمی است که توسط همه افراد غیر از بعضی از نسل های قدیمی صحبت می شود. همه مردم محلی گوانگژو به زبان کانتونی صحبت می کنند، و اگر شما از مناطقی مانند Liwan و Yuexiu دیدن کنید، این زبان غالب خیابانی است. مهاجران از سایر نقاط چین ماندارین را صحبت خواهند کرد. مردم محلی حفظ گویش خود را به طوری جدی دنبال می کنند که حتی آن ها به دفتر دولت برای برنامه ای برای محدود کردن استفاده از کانتونی در تلویزیون و رادیو اعتراض می کنند. شما می توانید قیمت بلیط گوانجو را در سایت تیکبان مشاهده نمایید.

برخی از مردم نیز انگلیسی صحبت می کنند اما هنوز هم توسط اکثریت آن ها نیست، بنابراین ایده خوبی است که کارت هتل خودتان را داشته باشید. انتظار نداشته باشید رانندگان انگلیسی صحبت کنند، بعضی از آنها حتی نمی توانند ماندارین را بدون لهجه سنگین صحبت کنند. برای پیشگیری از نگرانی و اضطراب در هنگام درخواست، نام مقصد خود را مشخص کنید (به زبان چینی توسط کارکنان هتل نوشته شده است). بسیاری از جوانان تحصیل کرده ومردم دانش ابتدایی انگلیسی را خواهند داشت و کارکنان هتل ها و همچنین کافه ها و رستوران هایی که به طور گسترده توسط خارجی ها بازدید می شوند، معمولا سطح قابل قبولی از زبان انگلیسی را ارائه می دهند. می توانید آخرین قیمت بلیط گوانجو را در سایت ما مشاهده نمایید.

کارکنان در استارباکس معمولا به زبان انگلیسی صحبت می کنند و قابل قبول است و دانش آموزان دبیرستان یا کالج می توانند به طور کلی زبان انگلیسی را نیز درک کنند، اما نه برای صحبت کردن. اگر شما در خیابان یک چینی را پیدا کنید که به صورت روان انگلیسی صحبت می کند، احتمالا شما با یک فرد در یک شرکت خارجی، یک دانش آموز بسیار تحصیل کرده یا فردی که در خارج تحصیل کرده است، مواجه شده اید. با وجود این واقعیت است که اکثریت مردم انگلیسی صحبت نمی کنند، اما تابلو ها اغلب در زبان چینی به انگلیسی ترجمه شده هستند، هرچند گاهی اوقات نسخه انگلیسی واقعا معنادار نیست و به وضوح توسط google ترجمه شده است. سایت تیک بان عرضه کننده ارزان ترین قیمت بلیط گوانجو می باشد.

قیمت بلیط گوانجو
اگر و آب و هوا اجازه می دهد، راه رفتن شاید بهترین راه برای دیدن شهر باشد، که با آثار باستانی پوشانده شده است و توسط وسایل نقلیه موتوری در دسترس نیست. اکثر معاملات و دسته بندی کالا در یک منطقه خاص یا در کنار یک خیابان اصلی متمرکز می شود. قیمت بلیط گوانجو را با تخفیف کامل از ما بخواهید.

شهر تي تيان ئه چنگ در بالای ایستگاه متروی Tiyu Xilu واقع شده که یکی از محبوب ترین مراکز خرید است. توجه داشته باشید که اکثر موزه ها و کتابخانه ها روز دوشنبه بسته اند. یک سواری تاکسی به مرکز گوانگژو حدود 120 یورو خواهد بود که شامل یک هزینه ی 15 یورویی اضافه نیز می شود.

قیمت بلیط تهران به گوانجو نیز با توجه به شرایط مختلف فرق می کند و از 3 میلیون تومان حدود متوسط تا مقادیر بالاتر را شامل می شود . ما می توانیم بهترین ها را به شما معرفی کنیم. شما می توانید با استفاده از سایت تیکبان از قیمت بلیط گوانجو به صورت روزانه مطلع شوید.

قیمت بلیط گوانجو