خرید آنلاین بلیط پروازهای داخلی

>

بلیط ارزان استانبول

بلیط ارزان استانبول را بگیرید و به شیک ترین شهر دنیا بروید!

بلیط ارزان استانبول

استانبول (ترکیه: İstanbul) پرجمعیت ترین شهر ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. در هر دو طرف از سفر، تنگه باریک بین دریای سیاه و دریای مرمره، واقع شده است. پل استانبول آسیا و اروپا را هم از نظر فیزیکی و هم از نظر فرهنگی جدا می کند. جمعیت استانبول بین 12 تا 19 میلیون نفر تخمین زده می شود و این شهر نیز یکی از بزرگترین شهرهای اروپا و جهان است که با بلیط ارزان استانبول می توانید به دیدن قسمت آسیایی و اروپایی بروید...

آب و هوای استانبول

هواشناسی Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec

حداکثر دمای روزانه 7 8 10 15 20 25 27 27 24 19 13 10

حداقل دمای شبانه 2 2 4 8 12 16 18 18 16 12 8 5

بارش (میلی متر) 98 80 70 46 36 34 39 48 61 97 111 124

منبع: پیش بینی آب و هوای استانبول

بلیط ارزان استانبول

سفری پر از آرامش را با خرید بلیط ارزان استانبول داشته باشید.

هوا می تواند ابری، بارانی و یا صاف باشد. دارای آب و هوای اقلیمی معتدل است که تحت تاثیر آب و هوای قاره ای قرار گرفته است، با تابستان های گرم و مرطوب و زمستان های سرد، مرطوب و گاهی اوقات برفی. استانبول دارای بارش سالانه بالا است با 844 میلیمتر بارش (که بیشتر از لندن، دوبلین یا بروکسل است)، کمترین دما در پاییز و زمستان، مرطوب ترین هوا که در اواخر بهار و تابستان که خشک ترین است. اگر چه در اواخر بهار و تابستان نسبت به فصلهای دیگر نسبتا خشک است، بارندگی در این فصل ها قابل توجه است و در نتیجه فصل خشکی وجود ندارد و اتفاقا بلیط ارزان استانبول در تابستان برای ایرانیان کم یاب تر می شود. تابستان عموما گرم است با میانگین در حدود 27 درجه سانتی گراد در طول روز و 18 درجه سانتیگراد در شب. سطوح رطوبت نسبی بالا و تنها باعث بدتر شدن وضعیت می شود. برای گرم ترین روزهای سال، دما تا 35 درجه سانتی گراد را انتظار می رود. لذت سفری خاطره انگیز را با خرید بلیط ارزان استانبول تجربه کنید.

بلیط ارزان استانبول

تابستان نیز خشک ترین فصل است، اما باران خوب است. باران معمولا 15 تا 30 دقیقه طول می کشد. سیل پس از بارش باران سنگین (به ویژه در فصل تابستان)، به دلیل توپوگرافی تپه ای شهر و سیستم های فاضلاب نامناسب، است. زمستان سرد و مرطوب است، متوسط 2 درجه سانتی گراد در شب و 7 درجه سانتی گراد در طول روز است. بارش برف که تقریبا سالانه اتفاق می افتد، بین ماه های دسامبر و مارس، با یک بارش برف سالانه تقريبا سه هفته ای است، اما متوسط بارش برف زمستان از سال به سال قابل ملاحظه است و معمولا برف چند روز پس از هر برف، حتي در شرايط شديد برف، همچنان ادامه دارد. بهار از مه تا اوایل ماه ژوئن) و اوایل پاییز (اواخر سپتامبر تا اوایل اکتبر) بسیار دلپذیر هستند و بنابراین بهترین زمان برای بازدید از شهر بوده که بلیط ارزان استانبول را با تهدید مواجه کرده اند. در طول این دوره ها هوا نه سرد و نه داغ ولی آفتابی است، هرچند شب ها می توانند سرد و بارانی باشند. سفری دلپذیر را با خرید بلیط ارزان استانبول تجربه کنید.!

بلیط ارزان استانبول

سفری رویای را با خرید بلیط ارزان استانبول از دست ندهید!

برای بازدید کنندگان در بهار، پاییز و زمستان چتر توصیه می شود، و در تابستان برای جلوگیری از خورشید و گاهی اوقات باران هم باز توصیه می شود. با این حال، این یک مشکل بزرگ نیست، چون خیابان های استانبول به طور ناگهانی به محض این که باران شروع می شود؛ توسط فروشندگان چتر پر می شوند. هرچند چتر هایی که ارائه می دهند کمی ضعیف هستند، نرخ آن حدود 3 دلار - برای هر چتر است(اگر چه شما می توانید (اگر کمی کمی نگاه کنید) چترهای بسیار بهتر را برای آن قیمت در مغازه ها پیدا کنید). لباس سبک در تابستان و یک ژاکت سبک و یا ژاکت بهاری در شب های تابستانی خنک توصیه می شود ، لباس گرم در زمستان ضروری است و ترکیب آن در فصل بهار و پاییز ضروری است. توجه داشته باشید که به دلیل اندازه بزرگ، توپوگرافی و تاثیرات دریایی آن، استانبول از نظر بسیاری از خصوصیات میکرو هواشناسی متمایز است. بنابراین، بخش های مختلف استانبول می توانند در همان زمان شرایط مختلف آب و هوایی را تجربه کنند. به عنوان مثال، در همان لحظه، می تواند به شدت بارانی در Sarıyer در شمال، باران در Levent (انتهای شمالی خط مترو)، در حالی که Taksim، پایان جنوبی خط مترو، کاملا آفتابی است. به همین دلیل است که بلیط ارزان استانبول با تور های ترکیبی بیشتر لحاظ می شود. بلیط ارزان استانبول را می توانید در سایت تیک بان به صورت آنلاین خریداری کنید.

بلیط ارزان استانبول

رفتن به استانبول با هواپیما

اکثر هواپیماها به فرودگاه آتاتورک استانبولIST، 20 کیلومتری غرب از مرکز شهر می رسند. از فرودگاه، گزینه های مختلفی برای ورود به استانبول وجود دارد: شما می توانید یک تاکسی (در مورد 60 لیر تا Taksim) استفاده کنید. شب در استانبول هیچ هزینه ای برای شب نخواهید داشت - قیمت در نیمه شب یا ظهر همان خواهد بود. Sultanahmet خدمات اتوبوس اکسپرس توسط سرویس فرودگاه محلی به نام "هاواتاش" که از ساعت 4 صبح تا نیم شبانه و هزینه 11 لیر به تکسیم و آکساری می روند که در حال حاضر از زمان خروج کمتر است. همچنین شهرداری مشغول به خدمات اتوبوس رانی است. در ایستگاه اتوبوس مقصد نهایی خود را بپرسید، از رانندگان تاکسی که خیلی دوستانه هستند، مراقب باشید. افراد محلی را دنبال کنید. بلیط ارزان استانبول را در سایت تیک بان بیابید.

بلیط ارزان استانبول

سفری به یاد ماندنی را با خرید بلیط ارزان استانبول تجربه کنید.

یک گزینه ارزان برای شیرازی ها با پرواز خوب ترکیش وجود دارد: مسير پروازي و اطلاعات پرواز مستقيم (روزها و ساعات حرکت پروازهاي ترکیش ) از مبدا (شیراز - ايران ) به مقصد ( استانبول - ترکیه ) بوسيله هواپيمايي ترکيش ايرلاين ترکيه Turkish Airlines براي رزرو و خريد بليط به شرح زير است: رزرو و خرید بلیط هواپیما با ترکیش ایرلاین ترکیه فرودگاه شهید دستغیب Shiraz شیراز (SYZ) که مدت زمان پرواز از شیراز به استانبول 4 ساعت و 10 دقيقه است.رسیدن به فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکيه (IST) کل طول زمان پرواز :4 ساعت و 10 دقيقه خواهد بود. برای دریافت پیشنهادات بیشتر بلیط ارزان استانبول می توانید با مشاوران وب سایت ما در تماس باشید...

بلیط ارزان استانبول را از تیک بان بخواهید.!

بلیط ارزان استانبول