بلیط چارتر ارزان | بلیط چارتر ارزان قیمت | خرید بلیط چارتر ارزان - تیک بان

امروز قصد داریم مقاله‌ای درباره‌ی بلیط چارتر ارزان قیمت، بلیط چارتر و شیوه‌ی ارزان تهیه‌کردن این نوع بلیط‌ها را به شما دوستان عزیز معرفی نماییم، امیدواریم با مطالعه‌ی این مطالب به دانسته هاى ناب و دائم شما اضافه گردد. وب‌سایت تیک‌بان تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا در زمینه خرید بلیط هواپیما بهترین‌ها را به شما ارائه دهد.

به طور کلی بلیط‌های هواپیما به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند: بلیط چارتر و بلیط سیستمی. هر کدام از این بلیط‌ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد. با رعایت قوانین و ترفندهایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم می‌توانید بلیط چارتر ارزان قیمت تهیه کرده و هزینه سفر خود را به طرز شگفت‌انگیزی کاهش دهید.

بلیط چارتر ارزان قیمت : مرتب سایت ها را چک کنید

اگر برای یک مسافرت خاص برنامه‌ریزی کرده‌اید حتماً از چند هفته قبل سایت‌های مختلفی را چک می‌کنید. بررسی قیمت‌ها در این وب‌سایت‌ها می‌تواند شما را در تهیه‌ی بلیط چارتر ارزان قیمت یاری نماید، شاید باور این مطلب کمی دور از انتظار باشد، در بعضی اوقات قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر مشخص به اندازه‌ی یک میلیون تومان نوسان قیمت داشته باشد!

 

ممکن است بلیط چارتر ارزان در مواقعی با حداقل قیمت خود روبه رو شود و این بهترین زمانی است که شما باید بلیط را خریداری نمایید. در صورت کوتاهی و تعلل در خرید این نوع بلیط، ممکن است قیمت آن با گذشت چند دقیقه افزایش یافته و دیگر نتوانید بلیط را تهیه نمایید. به توجه به پیشرفت روزافزون در تکنولوژی شرکت‌های هواپیمایی نیز از این امر مستثنی نبوده و با الگوریتم‌های پیچیده‌ای که دارند در فکر کسب سود بیشتر هستند. لازم است در زمان جستجو برای 

برای خرید بلیط چارتر ارزان قیمت و بلیط ارزان هواپیما از وب‌سایت‌های معتبر می‌بینیم که قیمت ها به صورت لحظه‌ای در حال تغییر هستند. بررسی و جستجو برای خرید این نوع بلیط ممکن است زمان زیادی از شما را بگیرد.

بلیط چارتر ارزان قیمت : در زمان مناسب بلیط بخرید

در بحث خرید بلیط چارتر ارزان قیمت، زمان امری بسیار مهم است، معمولاً در تعطیلات رسمی سال که مسافرت به اوج خود می‌رسد نمی‌توان به راحتی بلیط ارزان پیدا کرد. در میان مسافران افرادی هستند که به صورت حرفه‌ای در حال سفر بوده و دائم بلیط هواپیما رزرو می‌کنند، این افراد اعتقاد دارند که هر 50 روز قیمت بلیط به کمترین مقدار خود می‌رسد و در این زمان بهترین لحظه برای تهیه بلیط ارزان و بلیط چارتر است. لازم به ذکر است که این بخش هیچ قاعده، اصول و پشتوانه‌ی علمی زیادی ندارد و صرفاً از تجربیات دوستانی که در تهیه بلیط چارتر ارزان قیمت تجربه بسیار زیادی دارند استفاده نموده‌ایم.

 

بلیط چارتر ارزان قیمت : به فصل و زمان مقصد دقت کنید
 

در بالا ذکر شد که باید در فصل و زمان مناسب خود راهی مسافرت شویم، شاید شما فکر کنید که زمان مناسب عید نوروز و تعطیلات تابستان است ولی این نکته فقط برای سفر های داخلی مناسب ما بوده ولی در مورد سفرهای خارجی و پرواز خارجی بحث اندکی فرق می کند، نکته مهم اینجا است که شما باید دقت کنید قبل از سفر راجع به کشوری که قصد مسافرت به آن را دارید تحقیق کنید مثل بلیط لحظه آخری استانبول و از تعطیلات رسمی آن کشور خبر داشته باشید زیرا ممکن است در فصلی راهی این کشور شوید که رفت و آمد بسیار زیاد است و قیمت‌ها افزایش یافته است و علاوه بر افزایش قیمت ممکن است حتی نتوانید رزرو هتل و محل اقامت را پیدا کنید و مجبور شوید تن به قیمت های نجومی که در این شرایط از شما طلب می کنند بدهید.

 

بلیط چارتر ارزان قیمت : همه ی پرواز ها را چک کنید

برای تهیه‌ی بلیط چارتر ارزان‌قیمت و قیمت بلیط هواپیما، شما باید قیمت تمام ایرلاین‌ها و آژانس‌های مسافرتی را بررسی کنید، بهترین راه برای انجام این کار استفاده از موتورهای جستجو است که در زمینه‌ی بلیط در حال سرویس‌دهی هستند.این وب‌سایت‌ها در لحظه بلیط تمام ایرلاین‌ها و آژانس‌ها را همراه با جزئیات کامل به شما می‌دهد و شما می‌توانید بهترین خرید ممکن را انجام دهید. سعی کنید با توجه به حجم وسایل شخصی و امکاناتی که می‌خواهید داشته باشید بلیط تهیه نمایید. به عنوان مثال اگر بار زیادی برای مسافرت ندارید می‌توانید از پروازهایی که قیمت مناسبی دارند و نیازی به بارگیری وسایل شما ندارند استفاده کنید و یا مثلاً از پرواز به فرودگاه‌های دوم شهر استفاده کنید. در بعضی از شهر‌ها دو فرودگاه وجود دارد که یکی از آن‌ها فرودگاه اصلی است، معمولاً پرواز به فرودگاه دوم آن شهر ارزان‌تر است و شما می‌توانید بلیط را با قیمت مناسب‌تری تهیه کنید.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست، اگر زمان برگشت شما از سفر مشخص شده است حتماً اقدام به تهیه‌ی بلیط به صورت رفت و برگشت نمایید زیرا بسیاری از شرکت‌ها تخفیف و امتیازات خوبی برای کسانی که همزمان بلیط رفت و برگشت خود را تهیه می‌کنند در نظر می‌گیرد. در آخر باید به شما دوستان عزیز عرض کنیم قبل از تهیه بلیط چارتر ارزان قیمت و بلیط ارزان هواپیما از سایت‌های مختلف ابتدا نسبت به اعتبار سنجی سایت اقدام کنید تا با مشکل مواجه نشوید.

 

 

 

برچسب ها {{item}}