خرید آنلاین بلیط پروازهای داخلی

>

خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی


با خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی ، خودتان در هزینه های تان مدیریت می کنید!

خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

قیمت بلیط امروزه به دلایل مختلفی بالاست. برای شروع، باید بگوییم که صنعت هواپیمایی و رقابت در طول چند سال گذشته بسیار زیاد شده است. رقابت کمتر به معنای نیاز کمتر به قیمت های ارزان است. به همین دلیل امروزه خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی در پیش روی بسیاری از خطوط هوایی قرار دارد. ورشکستگی و ادغام شرکت های هواپیمایی نیز یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت ها است، در حال حاضر تنها چهار خط هوایی بزرگ در ایالات متحده وجود دارد (به زودی سه خط هوایی). در کانادا دو خط هوایی وجود دارند که بیشترین پرواز را مدیریت می کنند. در اروپا، KLM و Air France در حال حاضر یک شرکت هستند و Lufthansa در بسیاری از هواپیما های کوچکتر، دست دارد. گرچه خطوط هوایی بودجه ارزان قیمتی را در اروپا بهره گیری می کنند، زمانی که شما قاره اروپا را ترک می کنید، 10 یورو بی دلیل از جیبتان ناپدید می شود!) با اینکه شرکت های هواپیمایی با همکاری هم، ادغام یا ورشکست شده اند، انگیزه برای ایجاد نرخ های پایین برای کسب و کار کم تر شده است. نقل قول از اسکات: "روزهای معمول از نیویورک به سان فرانسیسکو با 99 دلار اختلاف به ازای هر بار"، رفته ام. گفته می شود زمانی که هواپیمایی مانند ویرجین امریکا وارد بازار جدید می شوند، جنگ های کرایه شروع می شوند. خطوط هوایی زمانی که ترافیک کم است به طور عجیبی تخفیف می دهند، مانند پروازهای زمستانی به اروپا. مسافران نیاز به انعطاف پذیری در مورد زمان پرواز دارند. جستجوی پرواز هواپیمایی ITA Software یک تقویم است که کمترین هزینه ها را در مسیرهای مشخص معرفی می کند. به این منظور اگر شما از اروپا قصد مسافرت به کشور دارید با استفاده از این نرم افزار به خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی بپردازید.
خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

من نمی توانم در مورد خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی توضیح دهم، اما می دانم که برخی بلیط های هواپیما می توانند ارزان تر باشند. این قیمت ها با توجه به اینکه شما آنها را از کجا خریداری می کنید و یا اینکه کجا هستید؛ تغییراتی دارد. این خاصیت در مورد استفاده از ارزهای خارجی و نقاط فروش به نفع شما است و می توانید با یک وی پی ان به خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی بپردازید و با تغییر موقعیت خود بهترین خرید را داشته باشید.
خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

به دلایلی که من هرگز آن ها را نمی فهمم، هر بار که سعی کردم یک پرواز داخلی در یک کشور دیگر را رزرو کنم، قیمت همیشه غلط بود. اما، زمانی که من در بانکوک بودم، همان پروازی که یکبار 300 دلار بود، تقریبا با 200 دلار ارزان تر خریداری شد. این پدیده این است که یک نقطه برای فروش بلیط در آی پی هر کشور به عنوان قیمت ثابت وجود دارد - جایی که یک معامله خرده فروشی کامل شده است - می تواند بر قیمت هر پرواز با یک جزء بین المللی تأثیر بگذارد. با خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی لذت تور به یاد ماندنی را تجربه کنید.
خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

اکثر مردم این ترفند ساده را نمی دانند و برای خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی همچین راه ساده ای وجود دارد. برای "تغییر" و برای گرفتن پرواز ارزان تر در وب سایت هواپیمایی؛ این چنین بود که من موفق به پرداخت 371 دلار برای پرواز از نیویورک به کلمبیا به جای 500 دلار + شدم. اگر چه می توان آن را برای پرواز های معمول بین المللی استفاده کرد، اما اغلب هنگامی که شما در حال خرید پروازهای داخلی در کشور دیگری هستید، بهتر کار می کند. (یک نکته در این مورد: یک دوست شیلیایی یک بار به من گفت که پرواز در جزیره کانادا در عید پاک ارزان تر است و همچنین خرید در سانتیاگو مناسب تر از خارج کشوراست). کلیه ی پروازهای خارجی را فقط با خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی در سایت تیک بان تهیه نمایید.
خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

من دوباره پرواز ها را جستجو می کنم. گاهی اوقات من همیشه نمی توانم هزینه های مشابهی را که در Google ITA ببینم، اما تقریبا همیشه می توانم برای خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی ارزان تر از چیزی که کایاک برای من محاسبه کرده است، بگیرم. در این مورد، ارزان ترین پرواز موجود 136 72.14 دلار است، کمی بیشتر از چیزی که من حدس زده ام، اما هنوز هم کمتر از قیمت کایاک است. برای صرفه جویی بیشتر در پول، مطمئن شوید که شما از کارت اعتباری پول بلیط هواپیما را پرداخت می کنید چرا که هزینه های معامله خارجی را با این کار نمی پردازید. در کل، من می توانم پروازی را در حدود 43.86 دلار ارزان تر از آنچه که در هر سایت آمریکایی به من پیشنهاد شد، بگیرم. بهترین پرواز خارجی را با خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی داشته باشید.
خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

حتی اگر شما یک کارت اعتباری سفر نداشته باشید، هنوز هم ممکن است ارزش پرداخت بلیط فقط برای پرداخت در محل مورد نظر باشد. در این صورت، هزینه اضافی معامله استاندارد خارجی فقط 3٪ اضافه می شود که فقط 2.16 دلار برای رزرو پرواز هزینه خواهد داشت. درصد دقیق آن بسته به شرایط کارت صادر کننده متفاوت خواهد بود، اما به طور خلاصه، شما هنوز هم با یک هزینه کم تر در خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی رو به رو خواهید بود. برای نشان دادن این که چگونه این طرح کار می کند، ما از یک مسیر جستجو از Cartagena به Bogotá - دو شهرستانها در کلمبیا - برای 17 ژوئن در Google ITA، کایاک و Skyscanner را اجرا کردیم. برای مثب هم نگه داشتن همه شرایط، من یک پرواز VivaColombia که Skyscanner را پیدا کرده را نادیده گرفتم زیرا گوگل ITA و Kayak هواپیماهای کوچکتر را در جست و جو های خود درنظر نمی گیرند. در عوض، ما دو شرکت بزرگ را که پرواز این مسیر را دارند، هواپیمایی LAN و Avianca را می بینیم و مقایسه می کنیم. مناسبت ترین قیمت پرواز های خارجی را با خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی در سایت تیک بان داشته باشید.
خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

کایاک با رویکرد محوریت U.S ، یک جستجوی کایاک نشان می دهد که ارزان ترین پرواز در شبکه 116 دلار و ارزان ترین پرواز در Avianca ، 137 دلار است. اگر این جستجو دقیق را در گوگل ITA با نیویورک سیتی اجرا کنیم، این تعداد دقیق را می بینیم. Skyscanner نتایج مشابهی را ارائه می دهد: ارزان ترین پرواز در شبکه های محلی 114 دلار و در Avianca ، 136 دلار است. ارزانترین پرواز خارجی را با خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی از دست ندهید.
خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی

اگرچه Skyscanner در واقع دارای بهترین قیمت ها است، به جای استفاده از یک شهر آمریکایی به عنوان نقطه فروش، از کلمبیا به عنوان نقطه فروش استفاده کنید، چیزی است که فقط در Google ITA جستجو می شود. شما واقعا نباید این نکات را در نظر بگیرید زیرا شهر خروج معمولا به عنوان پیش فرض برای این گزینه تعیین می شود - که گفته می شود این امکان وجود دارد که آن را به هر مکان دیگری در جهان که می خواهید تغییر دهید. تفاوت اصلی این است که ما در کلمبیا قیمت را بدست آوریم و دقیقا همان چیزی که ما می خواهیم. در این جستجوی جدید، ارزان ترین پرواز در Avianca ، 116 و ارزان ترین پرواز در شبکه 82 دلار است. با خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی سفری شیرین را تجربه نمایید.