قیمت بلیط هواپیما | قیمت اینترنتی بلیط هواپیما | قیمت آنلاین بلیط هواپیما | تیک بان

قیمت بلیط هواپیما به شکل قابل توجهی روز به روز و از خط هوایی به خط هوایی دیگری، تغییر می کند. قیمت بلیط هواپیما گاهی اوقات بسیار تغییر می کند به طوری که برخی از افراد نمی توانند هیچ دو صندلی در پرواز با مقدار هزینه یکسان تهیه کنند، مگر اینکه آنها با هم خریداری شده باشند. به جای آنکه قیمت بلیط هواپیما را به شانس و برنامه ریزی ضعیف واگذار کنید، از این نکات استراتژیک برای به دست آوردن دست بالا در خرید پرواز خود استفاده کنید. با چند چیز مفید، شما می توانید صدها یا هزاران در سفر خود به سراسر جهان پس انداز کنید.




قیمت بلیط هواپیما
روش 1: جستجو به شیوه درست
1. قیمت ها را با استفاده از موتورهای جستجو دقیق و عادلانه آنلاین مقایسه کنید. پیدا کردن ارزان ترین پروازها نیاز به یک جستجو دقیق شامل موتورهای جستجو و خطوط هوایی مختلف دارد. با این حال، بسیاری از موتورهای جستجوی قیمت بلیط هواپیما در واقع متعلق به خطوط هوایی بزرگ است یا توسط آنها اداره می شود، به این معنی که جستجو بی طرفانه در منو وجود ندارد. به جای چسبیدن به موتورهای جستجویی که شما تبلیغشان را در تلویزیون می بینید، به دنبال موتورهای جستجویی باشید که ارزان ترین کرایه در میان خطوط هوایی بزرگ و کوچک را به طور یکسان شکار می کنند.
• matrix.itasoftware.com را امتحان کنید. این وب سایت توسط MIT در دهه 90 توسعه داده شد و با جستجوی سایر موتورهای جستجو بلیط هواپیما کار می کند. آغاز به کار پرواز؟ شاید. اما قطعا یکی از بهترین وسیله ها برای پیدا کردن پروازهای ارزان است.
• از skyscanner.net استفاده کنید. این وب سایت شسته و رفته، تمام خطوط هوایی، بزرگ و کوچک، را جستجو می کند و اجازه می دهد تا شما به جای گرفتار شدن با جزئیات، به دنبال ارزان ترین نرخ محلی خود بگردید. به این معنی که، اگر شما می دانید که می خواهید تعطیلات بروید اما در مورد مکان آن خیلی باریک بین نیستید، این وب سایت ارزان ترین پروازها به همه جای جهان از نزدیکترین فرودگاه به شما را ارائه می کند.
• Momondo.com یک گزینه عالی برای جستجو خطوط هوایی برای پروازهای ارزان بین المللی است. به جای گیر کردن در پرداخت قیمت های بالا به شرکتهای حمل بزرگ بین المللی، این سایت حتی کوچکترین شرکت های حمل بین المللی را در گزینه های جستجوی خود ارائه می نماید.
2. پروازها را از فرودگاههای نزدیک جستجو کنید. این یک ترفند بسیار ساده و موثر برای پیدا کردن پروازهای ارزان است.گاهی اوقات پروازها از فرودگاه محلی به مقصد شما می توانند بسیار گران باشند، در حالی که در مقابل، پروازها از فرودگاههای نزدیک می توانند واقعا ارزان باشند. به عنوان مثال، پروازهای بین المللی از سیاتل زمانی که با پروازهای بین المللی از Vancouver مقایسه شود، و فاصله بین دو شهرستان تنها 234 کیلومتر (تقریبا دو و نیم ساعت رانندگی) است، کاملا ارزان هستند. بنابراین رانندگی و یا گرفتن یک اتوبوس به فرودگاه نزدیک گاهی اوقات یک راه خوب برای رسیدن به مقصد خود به شکل ارزان است.
3. وب سایت فردی خطوط هوایی را بازدید کنید. اگر چه موتورهای جستجوی بلیط هواپیما بزرگ هستند، چیزی که آنها به شما نمی گویند این است که برخی خطوط هوایی بهترین معاملات خود را برای افرادی که به سایت های آنها به طور خاص مراجعه می کنند، رزرو می کنند. برای یک لیست از شرکت های بزرگ و محلی حمل در منطقه خود جستجو کنید، و سپس هر یک از سایت های آنها را به طور خاص برای بهترین معاملات جستجو کنید. وقتی کوپن، تخفیف، یا حراج ارائه می شود، آنها به طور معمول تنها در سایت خاص هر یک از شرکت های حمل تبلیغ می شوند و فقط برای 1-3 روز اجرا خواهند شد.
4. هشدارهای سفر دریافت کنید. اسپم کردن ایمیل یا صندوق پیام بر روی تلفن خود سازمان یافته ترین راه برای دریافت یک معامله به نظر نمی رسد، اما هشدارهای سفر اغلب قیمت های شگفت انگیز ارائه می کنند که شما در غیر این صورت از آنها آگاه نمی شوید. اگر خطوط هوایی یا موتور جستجوی بلیط هواپیما مورد علاقه شما ارسال هشدار سفر به تلفن یا ایمیل شما را ارائه می دهند ، خودتان را ثبت نام کنید! شما پشیمان نمی شوید برای چند ثانیه ای که طول می کشد تا پیام های اضافی ناخواسته را حذف کنید، هنگامی که شما آنهایی که ارزش چند صد دلار صرفه جویی را دارند به دست می آورید.




قیمت بلیط هواپیما
• Airfarewatchdog.com یک وب سایت اجرا شده توسط مردم (و نه یک کامپیوتر) است که برای بهترین معاملات جستجو می کند و آنها را به ایمیل شما ارسال می کند. شما می توانید معیارهای جستجوی خاصی را از طریق سایت آنها اضافه کنید و همچنین، اجازه می دهد تنها معاملات مربوط به مکان ها و یا زمان های خاص به صندوق پستی شما ارسال شود.
• Flightfox.com توسط آژانس های مسافرتی اجرا می شود که به صورت جداگانه جستجو می کنند و به صورت دستی بهترین معاملات برای ارسال به شما را انتخاب می کند. این سرویس نیاز به هزینه راه اندازی 29 دلار دارد، اما سایت ادعا می کند که اگر شما با نتایج خود راضی نشدید، به طور کامل مسترد خواهد شد.
5. خطوط هوایی را در سایت های رسانه های اجتماعی دنبال کنید. شما ممکن است احساس احمق بودن کنید با اضافه کردن یک شرکت هواپیمایی به صفحات "دوست داشته شده" در فیس بوک و یا دنبال کردن آنها در توییتر، اما نفع انجام این کار پیشنهاد های ویژه ای است که شما دریافت خواهید کرد. خطوط هوایی می خواهند به مشتریان دائمی خود پاداش دهند و آنها را تشویق به ادامه پرواز با آنها کنند، بنابراین آنها اغلب نرخ های ویژه پایین و تخفیف را از طریق سایت های رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنند. تا آنجایی که می توانید خطوط هوایی را برای بهترین شانس گرفتن یک معامله شیرین دنبال کنید.
6. در زمان مناسب جستجو کنید. معلوم است، بهترین زمان برای پرواز وجود دارد. پس از چندین مطالعه شرکت های حمل هوایی داخلی (به ایالات متحده آمریکا) ، مشخص شده است که بهترین زمان برای جستجو برای پرواز در حدود 15:00 به وقت شرق در سه شنبه است. چرا؟ در این زمان است که خطوط هوایی گزینه های پرواز با تخفیف خود را آزاد می کنند، و به دنبال پر کردن پروازهای لحظه آخری برای تعطیلات آخر هفته آینده هستند. بنابراین، جستجوی قیمت بلیط هواپیما را برای یک استراحت اواسط بعد از ظهر در نزدیکترین سه شنبه آینده، نگه دارید.
7. در قاب زمان مناسب جستجو کنید. خب، 15:00 بعد از ظهر روز سه شنبه، آن را گرفتید. هر چند آن همه چیز نیست. جستجوی یک تعداد خاصی از روز از پرواز شما برای گرفتن کمترین قیمت نیز ضروری است. در اولین 3 ماه قبل از پرواز خود، و در آخرین 18 روز قبل از پرواز خود، جستجو کنید. مشخص شده است که بهترین معاملات برای پرواز در حدود 6 هفته قبل از برخواستن آنها ارسال می شوند، بنابراین هدفی برای حدود یک ماه و نیم قبل از سفر خود برای جستجوی قیمت بلیط هواپیما داشته باشید.
8. در خطوط هوایی متعدد پرواز کنید. جستجو برای پرواز در یک خط هوایی ممکن است ساده ترین باشد، اما ممکن است نتایج بهتری داشته باشید اگر به دنبال پرواز در خطوط هوایی مختلف باشید. سعی کنید یکی از خطوط هوایی به مقصد خود را بگیرید، و یکی دیگر از آنجا. یا، یک توقف را با اواسط پرواز خط هوایی دیگر شامل کنید. شکستن سفر خود و تقسیم آن بین شرکت های حمل به احتمال زیاد برای شما پول ذخیره می کند که ارزش وقت اضافی را دارد و بدون هیچ زحمتی آن برای شما می ارزد.
9. آیتم های متعدد را در یک بار رزرو کنید. شما پرواز ، یک هتل، و یک شاتل به و از هر کدام نیاز دارید؟ به جای صرف وقت برای سازماندهی هر یک از آیتم ها به طور جداگانه، با رزرو آنها با هم در پول و زمان صرفه جویی کنید. اگر چه ممکن است مانند یک راه خوب برای صرف پول بیشتر به نظر برسد، مطالعات نشان می دهد که شما در واقع با رزرو اقلام متعدد سفر در یک بار در یک بسته در پول صرفه جویی می کنید.
10. از مایل های خود استفاده کنید. اگر شما در حال پرواز مکرر هستید، شانس ها هستند که شما کاملا یک محموله از مایل های پرواز مکرر را جمع آوری کنید. این مایل ها قابل بازخرید برای، به شکلی که آنها پیشنهاد می دهند، مایل های رایگان در یک هواپیما به مقصد انتخابی شما هستند. برای یک کارت پرواز مکرر از طریق شرکت حمل مورد علاقه خود ثبت نام کنید، یا مایل های خود را با یک برنامه مایل هوایی پیگیری کنید. با اندازه کافی ذخیره شده، شما حتی ممکن است یک پرواز رایگان بگیرید!
11. برای تخفیف دانشجویی بررسی کنید. درست است، این روزها تخفیف دانشجویی فراتر از سینما و بازی های فوتبال است. سایت هایی مانند statravel.com بر پیدا کردن پرواز در نرخ تخفیفی فقط برای دانش آموزان تمرکز کرده اند. اجازه ندهید که قیمت های بالای کتاب های درسی و کمک درسی از سفر شما جلوگیری کنند؛ با پروازهای با تخفیف دانشجویی ادامه دهید و ماجراجویی های خود را هر زمان که می خواهید از سر بگیرید.



روش 2: اولویت های سفر خود را تنظیم کنید
1. در روز مناسب پرواز کنید. مطمئنا، حرکت کردن در روز جمعه بی درنگ پس از کار یا تعطیلات در یکشنبه پس از یک استراحت آخر هفته ممکن است ایده آل باشد، اما معلوم است که این ها به طور مطلق بدترین زمان پرواز هستند. ترافیک هوایی بالا در این روزها بدان معنی است که خطوط هوایی قیمت بلیط هواپیما را بالا می برند. پرواز خود طوری برنامه ریزی کنید که در صورت امکان چهارشنبه ، به دنبال یک سه یا شنبه حرکت کنید. خروج اواسط هفته آرام ترین هستند، بنابراین شرکت های حمل می دانند که آنها مجبور به قبول قیمت های پایین تر به منظور پر کردن صندلی هایشان هستند.
2. در زمان مناسب پرواز کنید. همانطور که با بسیاری از این پارامترهای مرتبط با جستجو، معلوم است چیزی که ما می خواهیم حداقل است که باعث ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما می شود. هر چه زودتر در یک پرواز بروید، آن ارزان تر خواهد بود. پروازهای با چشم قرمز (در وسط شب) تا کنون ارزان ترین هستند، که توسط پروازهای صبح زود دنبال می شوند. اگر چه شما ممکن است در یک سرقت نادر بعد از ظهر شانس بیاورید، معمولا هر چه دیرتر در روز حرکت کنید، قیمت بلیط هواپیما گران تر خواهد بود.
3. به اقتصادی بچسبید. احتمالا بارز ترین راه برای ذخیره پول در یک بلیط این است که به سادگی میل به رفاه مخلوق را قربانی کنید. شما می توانید صدها دلار را با پرواز در کلاس 4 یا 5، به جای امید بستن برای کلاس 1 یا 2 با هر خط هوایی پس انداز کنید. اگر چه فضای پا و منو شام ممکن است وجود نداشته باشد، کیف پول شما برای مقدار زیادی از پولی که شما نجات می دهید تشکر خواهد کرد.
4. تاریخ های خود را انعطاف پذیر نگه دارید. بسیاری از خطوط هوایی الزام خاصی برای حداقل و حداکثر تعداد روز گذرانده در یک مکان به منظور رسیدن به بهترین معامله دارند. برای ارزان ترین پروازها، برای حداقل 2 شب و حداکثر 30 شب اقامت کنید. سعی کنید در مقصد خود بعد از آخر هفته باقی بمانید، زیرا پرواز هایی که شنبه شب را رزرو می کنند ارزان تر از آنهایی که فاقد اقامت شنبه می باشند هستند.
5. پروازهای غیر مستقیم راهی است که باید بروید. اگر چه توقف ها می توانند عذاب باشند- به خصوص اگر شما چند تا از آنها را داشته باشید - پرواز غیر مستقیم به محل سکونت شما کل هزینه پروازتان را کاهش می دهد. پروازهای مستقیم تقاضای بالایی دارند، و بنابراین توسط خطوط هوایی گران تر می شوند. حداقل یک توقف را به عنوان یک گزینه باز نگه دارید ، و برای صرفه جویی بیشتر در پول با در نظر گرفتن توقف های متعدد برای یک پرواز آماده شوید.
6. به فرودگاه های همسایه نگاه بیاندازید. نزدیکترین فرودگاه عمده فقط 20 دقیقه از خانه شما فاصله دارد، اما چند فرودگاه ها کوچکتر در محدوده یک ساعت رانندگی واقع شده اند. به جای تکیه بر نزدیکترین و یا بزرگترین فرودگاه تنها ، به فرودگاه های همسایه نیز نگاه بیاندازید. این فرودگاه های کوچکتر به شدت توسط خطوط هوایی شرکت های حمل بزرگ کنترل نمی شوند، و توانایی بیشتری برای تنظیم بلیط های خود و ارائه قیمت های پایین تر دارند. چند دلار اضافی برای رانندگی به یک فرودگاه دورتر صرف کنید، و ممکن است چند صد دلار در قبض پرواز خود پس انداز کنید.
7. از مرد کوچک نترسید. این آسان است، و گاهی اوقات امن تر نیز می باشد، که بر خطوط هوایی بزرگ به عنوان تنها وسیله حمل و نقل هوایی تکیه کنید. به جای در نظر گرفتن تنها خطوط هوایی بزرگ، استفاده از شرکت های حمل با بودجه های کوچک را لحاظ کنید. این خطوط هوایی کوچک منطقه خاص ممکن است قیمت های پایین تر به عنوان انگیزه ای برای انتخاب آنها به جای بزرگ تر ها را پیشنهاد دهند. یک جستجوی شرکت های حمل بودجه ای در منطقه یا مقصد خود انجام دهید و ببینید که آیا آنها نیز قیمت های پایین تر ارائه می دهند.
8. به مسیرهای جایگزین نگاه کنید. کمی متفاوت تر از پرواز به طور غیر مستقیم با توقف ها، اگر شما در یک بحران زمانی نیستید مسیرهای جایگزین به مقصد خود را در نظر بگیرید. اگر شما می توانید یک پرواز ارزان تر از سیاتل به بوستون ، و سپس از بوستون به لندن بگیرید، پس دو پرواز جداگانه با قیمت بلیط هواپیما جداگانه رزرو کنید. شکستن سفرتان مقدار زمانی که شما مجبور به صرف کردن هستید برای سفر به مقصدتان را طولانی می کند، اما می تواند یکی از بهترین ره جویی در پول باشد.